WYDARZENIA
29.10.2014
Są kolejne tereny dla Centrum Muzyki

Centrum Muzyki w Krakowie, jako jeden z najważniejszych punktów na liście projektów strategicznych dla Małopolski, nieprzerwanie stanowi główny temat w dyskusjach dotyczących rozwoju Krakowa i naszego Regionu. Przed rokiem Minister Obrony Narodowej przekazał na ten cel 4 ha. Na dzisiejszej sesji Sejmik Województwa Małopolskiego podjął uchwałę o zamianie gruntów z Wojskową Agencją Mieszkaniową, dzięki czemu pozyskane zostały kolejne 4 ha działki na której planowana jest budowa Centrum Muzyki. Do przejęcia pozostały jeszcze ostatnie 4 ha terenów wojskowych.

Choć zrealizowanie idei Centrum Muzyki w Krakowie wymaga jeszcze wielu przedsięwzięć, należy już dziś podjąć działania budujące jego markę. Podczas ostatnich posiedzeń Prezydium Komitetu Honorowego Budowy Centrum Muzyki w Krakowie na mój wniosek podjęło decyzję o założeniu strony internetowej Centrum Muzyki (www.centrummuzyki.krakow.pl).

Na tym etapie powstawania Centrum niezwykle istotne są działania z zakresu promocji oraz PR. Niezwykle istotne jest również, by już teraz rozpocząć działania mające na celu sukcesywne zapoznawanie przyszłych użytkowników z Centrum, jego funkcjami, zakresem oraz celem działalności, a także wpływem na rozwój kultury, oświaty i sztuki nie tylko w Krakowie i Małopolsce. W tym celu utworzyliśmy fanpage "TAK dla Centrum Muzyki w Krakowie" na najbardziej popularnym portalu społecznościowym, jakim jest Facebook. Mając na uwadze, że znaczna część Członków Komitetu Honorowego Budowy Centrum Muzyki w Krakowie posługuje się nowoczesnymi technologiami, zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu tego fanpagea poprzez udostępnienie informacji o jego powstaniu na Państwa profilach oraz stronach internetowych, a także zaproszenie swoich znajomych do polubienia go.

Urzeczywistnienie idei Centrum poprzez tego rodzaju działania wizerunkowe i promocyjne przyczynią się do jego "zaistnienia" w świadomości mieszkańców i władz Krakowa oraz Małopolski.

Kraków, 27 października 2014 r.

Pismo Kazimierza Barczyka do Członków Komitetu Honorowego Budowy Centrum Muzyki w Krakowie

wstecz
DODAJ SWÓJ KOMENTARZ
Treść komentarza
Twój podpis
Kod antyspamowy
               Nowy Kraków - Niezależny Portal Informacyjny